Serapich Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Serapich Twilight

Serapich Twilight Saga Fantasy Szerepjáték.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Karaktertörténetek

Go down 
+20
Christiano D'Amore
Brooklynn Moreau
Rosalie Hale Cullen
Eiryn Volatte
Chatleen Moonshade
Elizabeth Maggie Stone
Alice Cullen
Gabriel Landrum
Anne Melani Black
Renesmee Cullen
Sophie Bourret
Cameron Kate Summer
Mary Rebecca Averay
Isabella Cullen
Alec Volturi
Jenna
Nina Ricci
Brianna Gray
Amelia Elizabeth Prielle
Admin
24 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Robert Crage

Robert Crage


Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 13.

Karaktertörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karaktertörténetek   Karaktertörténetek EmptyKedd Júl. 13, 2010 8:59 pm

köszönöm szépen Smile
Vissza az elejére Go down
Gabriel Landrum
Moderátor
Gabriel Landrum


Hozzászólások száma : 128
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 31.

Karaktertörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karaktertörténetek   Karaktertörténetek EmptyKedd Júl. 13, 2010 6:39 pm

Rob ~ Akkor hát térjünk is a lényegre... keresve sem találtam semmi kivetnivaló dolgot, ami azt eredményezné, hogy ne hagyjam jóvá a töridet. Tehát természetesen ELFOGADLAK!
Üdv nálunk éés izgalmakkal teli játékokat kívánok neked ^^
Vissza az elejére Go down
Robert Crage

Robert Crage


Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 13.

Karaktertörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karaktertörténetek   Karaktertörténetek EmptyKedd Júl. 13, 2010 4:10 pm

Név: Robert Crage
Faj: Alakváltó
Kor: 21
Nem: férfi

Karaktertörténet:

1986 júliusában láttam meg a napvilágot Chicago egyik kórházában. Édesanyám Megan Crage belehalt a szülésbe, és így apám, Thomas Crage viselte a gondomat. Egy kellemes kis utcában élek apámmal, aki a város túlsó végébe járt át dolgozni üzletemberként. Apám sose tudta anyámat elfelejteni, számára ő volt élete szerelme, akire sose tudott haragudni nem, úgy, mint rám, hogy engem okol anyám halála miatt, mert ha én nem lennék, akkor anyám még mindig élne. Tizenöt éves koromban már elég komolyan vettem az életet és a tanulást is, és ha volt alkalmam valahol munkát találni, akkor arra rögtön felfigyeltem hisz szinte tinédzserként már saját magamat kellett eltartani, hisz apám az alkoholba menekült és így az összes pénzét majdnem a szenvedélyére fordított.
Tizenhatodik életévem elég, hogy is mondjam, elég morbidként zajlott. Apám elhunyt és én árva maradtam. A törvényszék egy távoli rokonhoz helyezett el La Push-ban. Eléggé letört voltam ott ilyen tragédia után.
Amikor nagykorú, vagyis tizennyolc éves lettem, megtörtént az átalakulásom, vagyis alakváltó lettem, amitől szintén lelombozódtam, de a távoli rokonom, George Hill, tudott az apám alakváltó létéről és így engem is eléggé jól hozzászoktatott ehhez az életmódhoz. Nagy nehezemre esett ezzel együtt élni, de egy idő után megszoktam, mert amúgy se tudtam volna ellene semmit se tenni. Felnőttem, elköltöztem George-tól, persze maradtam, La Push-ban és egy kis motorkereskedésben dolgozok eladóként.

Szeretek: Farkasként futni az erdőben és egymagam üldögélni a tengerparton.

Jellem:
- Régebben egy szelíd és nyugodtabb srác voltam, aki még az általános iskolában is meg volt barátok nélkül. Majd később megváltoztam és egy durvább és erősebb személyiség lettem.
- De segítőkész vagyok és nagyon szeretek társaságban lenni.

Kinézet:
- Barna hajú, barna szemű srác vagyok. Hajamat felfelé zselézem.
- Magasságom körül belül 187 cm.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Landrum
Moderátor
Gabriel Landrum


Hozzászólások száma : 128
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 31.

Karaktertörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karaktertörténetek   Karaktertörténetek EmptyVas. Júl. 11, 2010 8:52 pm

Mia ~ az előtiddet sikeresen összehoztad, csupán néhány vesszőhiba szúrta ki a szemem;; de mindezektől eltekintve EL VAGY FOGADVA ^^
jah, és Isten hozott nálunk Razz
Vissza az elejére Go down
Mia Uley

Mia Uley


Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 10.
Age : 34
Tartózkodási hely : La Push

Karaktertörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karaktertörténetek   Karaktertörténetek EmptySzomb. Júl. 10, 2010 6:13 pm

Név: Mia Uley
Faj: Alakváltó
Kor: 20
Különleges képesség: hangulatok befolyásolása

Karakter történet:
1990. október 26-án születtem, La Push területén. Azt mondják akkor igazán kellemes idő volt és mindezt nekem köszönhették. De hát ilyenek ezek a szülők. Az Uley házaspár jó barátja Billy Black ki édesapja Jacob Blacknek, aki történetesen Bella Swan vagyis most már Cullen jó barátja maradt. Édes testvérem Sam akit nagyon szeretek, hiszen mindig is nagyon jól megértettük egymást. Igaz, egy évvel vagyok idősebb nála de sokszor még is bátyásodott felettem és kiállt mellettem mindig, mindenben.
Lehet indián származásom miatt de rettenetesen ragaszkodom a természethez. Minden élőlény érdekel és mindent megszeretnék ismerni a világon amit csak lehet. Ezért is választottam a szülőföldemtől sajnos távol eső intézményt ahol természet tudományt tanulhattam. Az iskola nem volt különb a többinél ugyan olyan átlagos mint New York bármelyik egyeteme de úgy éreztem ezt kell választanom. Szüleinkkel sokszor jártuk a természetet és megtanultam, hogy a világon mindennek lelke van. Még egy kőnek is. Talán ezért is tisztelem a növényeket és ezért érintem meg olyan nagy szeretettel az állatokat.
A tanulás hátránya, hogy eltávolodtam a családomtól és csak levélben vagy telefonon keresztül tudtuk tartani a kapcsolatot. Két vagy három évvel ezelőtt édesapám kétségbeesetten hívott fel, hogy nem érti mi történhetett Sammel bár semmi konkrétat nem mondott azon kívül, hogy nagyon aggódik érte. Sajnos a munkám és az iskola megakadályozta, hogy felszállhassak az első gépemre és haza utazhassak ezért csak távolról tudtam csak vigasztalni. Furcsa mód egy idő után már nem hozta fel ezt a témát és ha rákérdeztem, habozva de mindig azt mondta, hogy minden a legnagyobb rendbe van. Kénytelen voltam beletörődni. Az utolsó vizsgáim után viszont nem gondolkodtam azon, hogy haza menjek. Már így is éppen elég hosszú időt voltam távol a családomtól.
A repülőgépre felülve nem is gondoltam, hogy a végzetem felé tartok és a legenda népünkről mégis csak igaz. Talán ha ezt tudom meggondoltam volna magam… vagy talán mégsem.
Az utazás alatt arra lettem figyelmes, hogy egyre gyakrabban nyúlok a bőrnyakláncomon lógó eredeti farkasfoghoz amit még édesapámtól kaptam kislány koromban.
Végre haza megyek.

Szeretek: hegyet mászni és mindent kipróbálni ami egy kicsit is veszélyes
Nem szeretem: az igazságtalanságot és a hazugságot

Jellem:
Életvidám és rettentően barátkozós vagyok. Őszintén megmondom minderől és mindenkiről a véleményemet. Mindent elérek amit csak akarok és mindig a saját fejem után megyek Bennem bárki egy megbízható barátra lelhet. Egyetlen rossz tulajdonságom, hogy néha hajlamos vagyok megsértődni.

Kinézet:
A magam 165 centiével és átlagos testalkatommal nem vagyok különb az átlag emberektől. Hosszú, ében fekete hajam általában sima és kiengedve hordom. Kék szemeim csillogásától sokan elolvadnak így gonosz módon ezt kihasználva rebegtetem meg pilláimat vagy hatalmas szemeket meresztek, amivel elérhetem céljaimat.



Vissza az elejére Go down
Gabriel Landrum
Moderátor
Gabriel Landrum


Hozzászólások száma : 128
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 31.

Karaktertörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karaktertörténetek   Karaktertörténetek EmptyVas. Jún. 20, 2010 12:42 pm

Kimberly ~ Az előtörténetedben nem találtam semmi kivetnivalót, így természetesen EL VAGY FOGADVA!

Üdv itt, és további jó szórakozást (:
Vissza az elejére Go down
Kimberly Scott

Kimberly Scott


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2010. Jun. 19.
Age : 38
Tartózkodási hely : Seattle

Karaktertörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karaktertörténetek   Karaktertörténetek EmptyVas. Jún. 20, 2010 2:54 am

Karaktertörténetek E7kmyr

Név: Kimberly Joanne Scott
Kor: 25
Faj: Alakváltó
Különleges képesség: Hallom mások gondolatait.

Karakter történet:


Életem 1985-ben vette kezdetét, Seattle városában. A szüleim az után költöztek oda, hogy összeházasodtak. Anyám Forksban született, egy istenháta mögötti kisvárosban, míg apám La Pushban, a Forkstól nem messze lévő indiánrezervátumban. Mivel félvér volt, nem fogadták maguk közé szívesen, ezért többet volt a városban, mint a sajátjai között. Így ismerkedett meg anyámmal is, akinek a családja viszont azt nem nézte jó szemmel, hogy egy félvérrel találkozgat. Persze nem szabták meg neki, hogy nem teheti, el sem ítélték érte, csak nem helyeselték. Valószínűleg ez is közrejátszott abban, hogy elköltöztek.
Korán házasodtak össze, szinte egyből érettségi után, és én is még ugyanabban az évben világra jöttem. Apám egyetemre kezdett járni, míg anyám velem volt otthon. Azt hiszem, hogy azok az évek nem voltak zökkenőmentesek, de ez is csak megerősítette a kettejük kapcsolatát, és engem is jobban összekötött velük, hogy ennyire rájuk voltam utalva, ők meg egymásra.
Végül három éven belül túljutottunk a krízishelyzeten, miután apám befejezte az egyetemet, és hamar talált is munkát egy ügyvédi irodánál. Eleinte nem ment könnyen, de beilleszkedett, és mivel volt tehetsége hozzá, sorra kapta az ügyfeleket, ezzel pedig fellendítette az anyagi helyzetünket, és így a kis romos lakásból elköltözhettünk a város egy jobbik kerületébe.
Én már itt töltöttem gyerekkorom nagyobb részét, és a későbbi éveimet is. Hat évesen egy jó nevű iskolába írattak be. Igaz, hogy körzeti iskola volt, de az egyik legjobb hírnek örvendő, talán ezért is választották ezt, na meg azért, mert közel volt a lakásunkhoz, és így anyám időben be tudott menni dolgozni, idő közben ugyanis neki is sikerült munkát találnia. Egy tanfolyam elvégzése után az egyik szépségszalonban kapott munkát, mint fodrász. Egészen jól megfizették, így tíz éves voltam, amikor a kertvárosba költöztünk, és immár ez az a hely, ahonnan többet nem mentünk el, a szüleim még mindig abban a házban élnek.
Végre teljesült az álmom, és kaptam egy igazi kutyát is. Eddig csak álmodoztam róla, ezután viszont lehetett a kertben tartani. Persze én legtöbbször beszöktettem őt magamhoz éjszakánként, főleg akkor, amikor vihar volt odakint, vagy csak nem akartam egyedül lenni.
Testvérem soha nem született, pedig nagyon szerettem volna. A szüleim családját sem ismertem, csakis ők voltak nekem, és senki más. Persze ismertem a régi legendákat és történeteket arról, hogy apám ősei között kik is vannak, de nem hittem el, csupán mesének tartottam, amit este mindig elmesélt nekem. Csakis ő tudta úgy előadni, hogy élvezzem, és várjam még akkor is a végét, amikor már százszor hallottam korábban.
Tizenegy évesen zongorázni kezdtem. Habár nem értem el hatalmas sikereket, azért én szerettem, és még néhány kisebb hangversenyen is indulhattam. Persze megélni nem lehetett volna később belőle, de hobbinak a mai napig tökéletes volt. Más felé azonban már jobban megmutatkozott a tehetségem. Mivel imádtam olvasni, és ezáltal hatalmas volt a szókincsem, így nem sokkal később megpróbálkoztam az írással. Az már eredményesebbnek bizonyult, mint a zene, az iskolai tanulmányaim azonban nem voltak olyan kiemelkedőek, csak átlagosak, nekem pedig ez meg is felelt teljesen, ahogyan a szüleimnek is.
Amikor az életem gyökeres fordulatot vett, mindössze tizenöt éves voltam, és a második gimnáziumi évem előtti nyarat egy táborban töltöttem. Vagy legalábbis a szünetből két hetet. Már az első napokban furcsa érzés lett úrrá rajtam, ahogyan a természet közelébe kerültem, és ez egyre inkább el is uralkodott rajtam. Testem forró volt, mintha lázas lennék, és ingerlékenyebbnek is éreztem magam, mint amilyen általában voltam.
Egyik éjszaka nem tudtam aludni, ezért kimentem a faházból, hogy sétáljak egyet az erdőben. A fák ágai között átszűrődött a hold fénye, de engem most még ez sem tudott érdekelni. Valahogy a tudatom elködösült, és mire kitisztult előttem minden, a látásom és a szaglásom már sokkal élesebb lett, mint korábban, a hallásomról nem is beszélve. Hallottam a közeli állatok szívének dobogását, hallottam minden kis neszt, mintha csak valaki felhangosította volna az erdő éjszakai hangjait. Valami azonban mégsem stimmelt. Furcsa érzés uralkodott el rajtam, nem tudtam, hogy mi miatt lehet ez. Csak akkor jöttem rá, amikor oda akartam nyúlni a hajamhoz, de nem voltam képes rá. Kezeim helyett mancsokat láttam viszont. Hatalmas, szőrös mancsokat, melyet világosbarna, vastag szőr borított. Ahogy sikítani akartam, hangos farkasüvöltés rázta meg a csendet. Kis híján futásnak eredtem félelmemben, mire rádöbbentem, hogy én voltam az. Én adtam ki a hangot. Futni kezdtem olyan gyorsan, akár a szél, ami gyengéden kapott bele a bundámba.
Miután órákkal később visszaváltoztam, egyből felhívtam a szüleimet, akik gondolkodás nélkül ültek kocsiba, és jöttek el értem. Volt olyan szerencsém, hogy mikor elmeséltem, egyikük sem nézett bolondnak. Na jó, talán anyám egy kicsit, apám viszont tudta mi a helyzet, és elmesélte, hogy az ő nagyapja is farkas volt, de sem az apja, sem pedig ő nem örökölte, én viszont úgy tűnt, hogy igen.
Eleinte furcsa volt, de aztán nagyjából hozzászoktam ahhoz, hogy a dolgok gyökeresen megváltoztak. Azt viszont már nem volt olyan egyszerű elfogadni, hogy hangokat hallok. Azt hittem, hogy megőrültem, de egy idő után rájöttem, hogy az nem más, mint mások gondolata. Nem tudtam, hogy vannak, illetve lehetnek képességeim, de mint a mellékelt ábra mutatta, nekem nagyon is voltak.
Körülbelül ekkortájt fejeztem be a gimnáziumot, és iratkoztam be az egyetemre, hogy újságírást tanulhassak. Itt már jobbak voltak az eredményeim, mint a korábbi iskoláimban, szüleim nagy büszkeségére, meg persze a sajátoméra is. Az egyetemi évek hamar elrepültek, és a diploma után az egyik helyi lapnál kezdtem el dolgozni, ahol két éven belül már saját rovatot kaptam, és időnként a bűneseteket is én írtam meg.
Azóta elköltöztem a szüleimtől, és igyekszem normális életet élni, még ha ez soha nem is lesz lehetséges.

Kinézet:

164 centi magas vagyok, afféle átlagos alkatú. A hajam félhosszú, mindig más színű, éppen kedvemtől függ. Van, hogy szőkés, van, hogy barna. Azt mondják, hogy mind a kettő jól áll. Lábaim hosszúak, testem arányos, és az arcom inkább bájosnak mondható, mint csábosnak.
Szeretek mosolyogni, általában szoktam is, így ez ellágyítja az arcvonásaimat ilyenkor. Ruházatomra jellemzőek a kicsit visszafogott darabok, bár ritkán előfordul, hogy kihívóbbat veszek fel, inkább csak a dekoltázsom szokott nagyobb kivágású lenni.

Jellem:
Hol ilyen, hol olyan vagyok. Nagy általánosságban kedves és figyelmes, szeretek mások kedvére tenni, mert szeretem a környezetemet boldognak látni. A férfiakkal mindig óvatos vagyok, így nem igazán merek kezdeményezni, általában azt ráhagyom másokra, viszont a flört az jöhet. A többi már egészen más tészta.
Nagy hangom van, és temperamentumom is elég heves, viszont nem mindig kérkedek ezzel a tulajdonságommal, mivel nem tartom helyesnek. Sokkalta inkább visszafogom magam, bár ilyenkor is gyakran kerülök a társaság középpontjába.
Nem vagyok egy bosszúálló fajta, az ilyesmi távol áll tőlem, így remek barátnak mondanak, akire lehet számítani. Szeretek ismerkedni és barátkozni is, az állatokért pedig odavagyok.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Landrum
Moderátor
Gabriel Landrum


Hozzászólások száma : 128
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 31.

Karaktertörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karaktertörténetek   Karaktertörténetek EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 2:09 pm

Robert ~ Egész ügyesen összehoztad az előtörténetedet, bár a pontok túlzásbavitele nálam egy kicsit nyomott hagyott. Mindenesetre ELFOGADLAK, de a hozzászólásaidba nyugodtan összevonhatod az esetleges egybetartozó mondatokat.

Egyébként Üdv nálunk, reméljük, jól fogsz majd szórakozni! (:
( u.i. ---> + irány avatart foglalni Razz )
Vissza az elejére Go down
Robert Williams




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2010. Jun. 16.

Karaktertörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karaktertörténetek   Karaktertörténetek EmptySzer. Jún. 16, 2010 9:27 pm

Karaktertörténetek Sons-of-anarchy-jacks

Név: Robert „Cápa” Williams
Faj: Vérfarkas
Kor: 28 /1985 júl 4
Különleges képesség: Még nem tudni mi..
Karakter történet:
Július 4-én születtem L.A.-ben. Az amerikai függetlenség napján. Nos, talán ez az egyetlen dolog, amit talán nagyra lehet értékelni bennem. Hiszen egy különleges családba születtem. A szüleim ugyanis egy motoros banda tagjai voltak. Helyesebben csak apám, Indán Joe. Az édesanyám csak a nője volt. És annak ellenére, hogy sosem voltak hivatalosan házasok a mai napig együtt vannak. A szegények külvárosában laktunk anyámmal. És persze az egész bandával. Vagyis hivatalosan volt saját apám és anyám. De valójában az egész banda gyereke voltam. Több tucat apám és anyám volt. Mind hasznos dolgokra tanítottak az élettel kapcsolatban. Nem úgy, mint az iskolában. Sosem voltam jó tanuló. Az iskolapad egyszerűen nem nekem valóvolt. Börtönnek éreztem. Szívesebben csavarogtam volna a fiúkkal, vagy akár szereltem volna valamelyik gépet. Persze ez az élet korán meghatározta az értékrendem, hiszen miből él egy ilyen bagázs? Miből fedezi féktelen tivornyáit? Persze, hogy illegális ügyletekkel. Loptak, raboltak, fosztogattak, csaltak, droggal és fegyverekkel kereskedtek. Számomra ez természetes volt, és bármennyire is azt mondaná valaki ez undorító, és nem gyereknek való világ én nem értek ezzel egyet. Velem mindenki kedves volt és szeretettben nőttem fel a többi testvéremmel együtt. Persze nem vérszerinti testvérek voltak, hanem a bandatagok gyerekei. De mégis testvérek voltunk egymásnak, ha nem is vér szerint, de a szívünkben biztosan. Nem tudtam verset elemezni, de egy dróttal beindítottam egy kocsit, vagy feltörtem annak zárját. Nem tudom kik voltak az elnökök. De elvezettem mindenféle járgányt. Nem tudtam, hol van francia ország, viszont meg tudtam magam védeni az utcán egy borotvapengével. A suliból egyre gyakrabban maradtam ki az üzlet javára. Árultam a drogot, vagy bármi mást, amit kellett. Ahogy pedig nőttem egyre súlyosabb balhékban vettem részt. Ivászatok verekedések. Nem sorolom. A lényeg a lényegben 16 évesen már szinte teljes jogú tagként vettem részt mindenben. És bizony kemény srác voltam. Az volt a csoda, hogy nem csuktak le soha. Vagyis fiatalon. Sajnos pont elmúltam már 21 mikor elkaptak. Éppen egy mocskos zsarunak adtam át egy vastagabb borítékot, hogy tartsa a száját mikor a rendőrség belső elhárítása lecsapott. Engem hivatalos személy meg vesztegetése miatt bevarrtak 2 évre a kóterba. Két év a sitten. Nem volt leányálom, de szerencsére volt bent ismerős pont elég. Régi üzlettársak, és néhányan a bandából is. Mondhatni az eddigi balhés életem csak felkészítő volt a benti életre. Hála az utcán tanult piszkos trükköknek, nem lettem csicska és egy nehéz fiú cicája sem. Van, amiről még beszélni kell, ha rólam van szó. Bent öltem először. A börtönben a balhék szinte havonta robbantak ki, de egy alkalommal, egy mocskos kis senki cigit és drogot csórt a benti bandától. Én vettem észre, így rám várt a feladat, megbüntetni is. A zuhanyzóban intéztem el az illetőt egy barkácsolt pengével. Szerencsémre sosem derült ki, hogy én voltam. Vagyis minden rab tudta, de az őrök nem tudták meg soha. Ezzel a tettel pedig nőtt a benti rangom is. Most már tőlem is féltek, tudták nem vagyok gyáva gyilkolni. Mikor kikerültem hivatalosan is bevettek a bandába. Egy hatalmas nagy buli keretében a szabadulásom éjszakáján. Pont jókor szabadultam a szempontjukból. Ugyanis területi háború fojt, egy másik bandával Egy ilyen háborúban pedig mindig jól jönnek az olyanok, akik nem félnek bepiszkolni a kezük. A háborúról nem mondok sokat. Tucatnyi Vörös motorost tettem el tűzharcban a lába alól. És persze ha kellett zsarukat is. Egy szó, mint száz 24 éves koromra én lettem az alelnök a csapatban. Ha gurult a banda, én mindig az elnök jobbján gurultam. Persze megszolgáltam a helyem. Egy nap talán én is lettem volna az elnök a bandában, de körülbelül másfél éve az egyik teliholdas éjszakán valami történt. Szörnyeteggé váltam, verekedés közben. Széttéptem az ellenfeleim. Szó szerint cafatokra téptem őket. Szerencsémre senki nem látta. De azon az estén elhagytam a csapatott. Nem mondtam nekik miért. Az Elnöknek is csak annyit, hogy a csapat érdekében muszáj lelépnem bizonytalan időre. Kérdezgetett, hogy mi a franc van, de meg kellet elégednie azzal, hogy nem szívesen lépek le, csak az ő érdekükben.
Így már másfél éve járom a motorommal az országutakat. Mindig máshol éjszakázva. Sosem állva meg egy helyen túl sokáig. Arra már rá jöttem viszont a szörnyé válásom mindig a teliholdhoz kapcsolható.
Karaktertörténetek Anarchy2
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 16.

Karaktertörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karaktertörténetek   Karaktertörténetek EmptySzer. Május 26, 2010 2:38 pm

Chris jó lett, elfogadva. Mehetsz játszani Cool
Vissza az elejére Go down
https://seraphic.hungarianforum.com
Christiano D'Amore

Christiano D'Amore


Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.

Karaktertörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karaktertörténetek   Karaktertörténetek EmptySzer. Május 26, 2010 12:50 pm

Név: Christiano D'Amore // születési nevén: Christiano Di ser Ferrari D'Amore//
Faj: Nomád vámpír,
Kor: 1449 November 30 született. És 1478 –ban változott át. 29 évesen. Jelenleg 563 éves
Különleges képesség: Az árnyék manipulációja. Az árnyékokba beolvadva teljességgel érzékelhetetlen, láthatatlan. Valamint rövidtávon belül két árnyék közt tud teleportálni (25-30 méter). Az éjszakai sötétségben tud folyamatosan „beolvadva” közlekedni, viszont teleportálni nem.

Karakter történet:

Az úr 1449-ik évében születtem Firenze városában. Azt hiszem, szerencsésnek mondhatom magam. Bár ezzel sokan vitatkoznának. Anyám egy prostituált volt. Apám pedig állítólag egy gazdag kereskedő. Persze ezt sosem lehet biztosra tudni. Viszont ott tartottam, hogy szerencsésnek mondhatom magam. Ugyanis anyám szeretett, és rendesen nevelt. Persze ma sokan felháborodnának. De akkoriban prostituáltnak lenni nem volt szégyenletes munka. A hölgyek keményen megdolgoztak minden egyes petákért, és igényes nyilvános házakban laktak.
Anyám sokrétű kapcsolatainak köszönhetően iskolába jártam, tudtam írni és olvasni. jó voltam a tudományokban, mint a matek és geometria. Valamint tehetséges tanonc voltam egy kereskedő céhnél. Jó érzékkel adtam és vettem a különböző árukat. Legyenek azok festmények, drága selyem, vagy egyéb posztó ruhák. Míg jó magam is teljes jogú kereskedővé nem váltam. A bolt jó ment a reneszánsz Itália felfedezte a művészetek szépségét. Festmények, könyvek, szobrok, és bútorok. Mindent el lehetett adni jó pénzen ami díszes volt. Én pedig szép haszonnal kerestem. Olyan voltam, mint minden korombeli. Szerettem a nőket, a jó borokat, és a mulatozást.
S persze idővel, én is meg ismertem egy nőt, akire mindenkinél jobban vágytam. Nem fogok bele hosszú mesébe. Röviden, az udvarlásom elnyerte jutalmát, és feleségül vehettem az én Mariámat. Viszont az akkori orvos tudomány bizony nem volt olyan fejlet, mint most a 21-ik században. A feleségem belehalt a szülésbe, és a fiam is… erről többet nem beszélek. Ez nem tartozik senkire. De meg kell említenem a teljes képért.
Ezek után nem tudtam tovább a városban maradni, és utazó kereskedő lettem. A végzet pedig Velencében a Karneválon ért utol. Még ma is emlékszem a színes forgatagra. Az urak, és hölgyek színpompás ruháira. A maszkokra, amik jótékonyan fedte mindenki arcát. Csodálatos mutatványok, zsonglőrök, énekesek, pantomimosok. megannyi művész szórakoztatta az este vendégeit. A hölgyek kacérabbak voltak, hiszen maszk takarta arcuk, és a férfiak szemtelenebbek ugyan ezen okból. Zene, móka, kacagás, kéj. Ez jellemezte a karnevált. Azonban nem tudtam, hogy a maszkok fedte jótékony takarást a kéjvágyó embereken kívül más is kihasználta. Már pedig ez történt. Még ma is tisztán emlékszem. A vörösbor már kissé a fejembe szállt. Egy díszes tarka ruhás hölgy ragadta meg a figyelmem, ahogy kacéran körül táncolt. A dekoltázsa magával ragadott, és ahogy kacéran hívogatott az ujjával én pedig bódultan követtem egy szűk kis sikátorba. Ott pedig.. ott pedig nos mi is rá a jó szó. Nos evett belőlem. Nem cifrázom. Akivel már történt ilyen az tudja milyen érzés. Más pedig úgy sem érti meg. Ott hagyott végül a kövön meghalni feltépett torokkal. De nem haltam meg. Nem akkor. Már ha vámpírként élőhalott vagyok egyáltalán. Iszonyatos fájdalom kínzott napokon át, mígnem egy kolostorban tértem magamhoz. Lekötözve egy ágyhoz. Emlékeztem a fájdalom ködén át, hogy azért kötöztek le, ne hánykolódjak annyira. Magam is meglepődtem, mikor egy apró mozdulatomra a vastag kötelek úgy szakadtak el, mintha csak vékonyka kis zsinegek volnának. Rögtön ezután pedig jött az éhség. Ébredésem után nem sokkal pedig megöltem az első embert az életemben. Széttéptem, és csont szárazra szívtam a testét. Még ma is beleremegek az élménybe, ahogy eszembe jut miként ízleltem meg először a friss vért. Rögtön utána futásnak eredtem. Szerencsémre a „teremtőm” rám talált, és a hölgy lefékezett engem. Nélküle biztosan emlékezetes vérengzést rendeztem volna Velence népében. Isabelnek hívták, mint megtudtam azon az éjszakán. Körülbelül egy évtizedig vadásztunk együtt, megtanítva engem rengeteg dologra. Többek közt arra, hogy vámpír vagyok. Végül Izabel hagyott magamra. Na persze nem azért mert megunt vagy valami. Jól ki jöttünk együtt. Egyszerűen csak rá talált a párjára, és attól a naptól fogva vele utazott tovább. Én pedig kíváncsiságból ellátogattam a híres Vulturihoz. Érdekes volt a vámpíruralkodók udvara. Majd húsz évig maradtam velük, és dolgoztam nekik. De nem bírtam tovább, a vérem kalandra vágyott, és utazásra. Nem bírtam az egyhelyben ücsörgést, sem pedig a „tömeget”. Kezdett nyomasztani, hogy ilyen sokan élünk együtt. Nem számoltam, hány évig utaztam. Bejártam Európa, Afrika, majd Ázsia tájait. Nyelvek tucatjait tanultam meg, és kultúrák sokaságát ismertem meg. Valamint hála a rengeteg időmnek, hogy nem alszom, mesterségek és tudományok sokaságát sajátítottam el. Persze időről időre visszatértem Itáliába a Vulturihoz, de 5-10 évnél sosem maradtam tovább. Mindig új utakra indultam. Az eltelt 500 év alatt rengeteget tanultam, és utaztam, szó szerint bejártam a világot.
Most pedig itt az idő. Újra megállni egy kicsit. De ezúttal talán egy régi ismerősnél. Carlisle Cullen barátomnál. Talán ezúttal lehet, rá bírom egyen végre rendesen. Most pedig vége a mesedélutánnak. Már tudod ki és mi vagyok, ahogy én is tudom, te kivagy. Te vagy a következő vacsorám.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 16.

Karaktertörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karaktertörténetek   Karaktertörténetek EmptySzer. Május 26, 2010 12:11 pm

Brooklynn, elfogadva. Very Happy Jó játékot.
Vissza az elejére Go down
https://seraphic.hungarianforum.com
Brooklynn Moreau

Brooklynn Moreau


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.

Karaktertörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karaktertörténetek   Karaktertörténetek EmptySzer. Május 26, 2010 12:27 am

Karaktertörténetek Icon_pigj7gt5p7mara8d1nc5j8pjc23 Karaktertörténetek Icon_pigj7gt5p7mara8d1nc5j8pjc23 Karaktertörténetek Icon_pigj7gt5p7mara8d1nc5j8pjc23

| BECENÉV | FAJ | KOR | NEM |
× Brook × ember × 19 ××


| SZÜLETÉS HELYE | IDEJE |
× USA - New York - 1991. 05. 27. ×


| ANYA | APA |
× Olivia Moreau × John Moreau ×


| ELŐTÖRTÉNET |
Egyszer volt, hol nem volt… ja, hogy ez nem az a sztori? Lapozzunk. Valójában nem tudom, miért vetem papírra az én történetem. Talán hátrahagyom az utókornak. Bár komolyan kíváncsi lennék, ki az, aki végig tudná olvasni elalvás, vagy éppen nagy sóhajok nélkül. Ha engem kérdeztek, nem éppen izgalmas a történetem.
Kezdjük a legelején. A szüleim története igazán rövid és egyszerű. Egy repülőn ismerkedtek össze, ugyanis egymás mellett ültek. Az út hosszú volt, és le kellett magukat kötni valamivel. Hát elkezdtek beszélgetni. Ebből a beszélgetésből alig egy év múlva már esküvő lett. Ekkor anya már terhes volt, vagyis alig kilenc hónap elteltével jöttem én.
Üdv mindenkinek, a nevem Brooklynn Disney Moreau, és nagyon hálás vagyok a szüleimnek, hogy ezt a két nevet kaptam, nem pedig valami kiejthetetlen, vagy éppen idiótaságot. A Disney-hez apa ragaszkodott, neki ez volt a kedvenc lány neve, anya viszont nem tudta elviselni, hogy ne legyek Brooklynn is.
Anya egy jól kereső, mondhatni híres ügyvéd volt, apa szintén. Ettől függetlenül, miután megszülettem, rengeteget törődtek velem. Persze fontos volt a munka is, de örültem, hogy a szüleimnek én vagyok az első. Na, nem mondom, hogy kettejük között nem voltak hullámvölgyek, de szerették egymást, és mindig átvészelték. Néha - néha felfogadtak mellém egy dadát, ha túlságosan elfoglaltak voltak, de tényleg csak ritka esetben történt meg. Mondhatni már - már el voltam kényeztetve. Szerintem a legtöbb gyerek kiskorában mindent szeretne. Nos, én sok mindent megkaptam, de fel lett állítva néhány bizonyos határ.
Az idő pörgött, óvodás lettem. Anya és apa ekkor már végre többet tudott dolgozni. Én pedig igazán örültem annak, hogy óvodába jártam. Hamarosan néhány igen fárasztó tulajdonságom is nyilvánosságra került, mint például, hogy hiperaktív kölyök voltam, és folyton beszélni akartam. Ez tulajdonképpen vegyesen jó és rossz. Az óvónőket rendszerint lefárasztottam, és sokszor a többieket is, mert mindig játszani akartam. Utáltam egyedül lenni, vagy aludni. Hamar lettek barátaim, akikkel jókat fogócskáztunk, rajzoltunk. Igen, imádtam rajzolni. Persze ekkor még annyira nem látszott meg, hiszen négy év körül lehettem. Ettől függetlenül mindent szerettem papírra vetni. És ahogy teltek az évek, kezdtem ügyesedni.
Ám ekkor jött az iskola, a szüleim pedig azt akarták, hogy kitűnő tanuló legyek, a legjobb. Szerettem tanulni, a kedvencem a matek volt. A rajzolást ekkor hanyagolni kezdtem, csak hogy még jobban tudjak összpontosítani. Sokszor küldtek versenyre, ami sok gyakorlással járt, és kevés pihenéssel. Pedig még csak alsós voltam. Egy idő után kimerült voltam, elaludtam az órákon, és végre anyáék is észbe kaptak, hogy egy kisebb gyereknek ez még túl fárasztó. Tehát kicsit visszavettek a szigorításból, ami nálam felért egy megváltással. Újra nekifogtam a rajzolásnak, a rajzszakkörbe is jelentkeztem. Egy idő után elmúlt a rajz iránti szenvedélyem. Valami mást kerestem. Hamarosan megtaláltam a nekem valót. Imádtam a lovakat, és még jobban imádtam lovagolni. De ahogy jött hozzá a kedv, el is múlt. Mondom én, hogy hiperaktív voltam. De valahogy semmi sem volt az igazi. Egy idő után minden elmúlt, akármit próbáltam ki.
Ekkor már felsős lettem. Különböztem a többiektől. Szerettem tanulni, de suli után legszívesebben haza mentem. Voltak barátaim, akikkel néha elmentünk valahová, de jobban éreztem magam egy könyv társaságában néha.
A gimnáziumnak megtaláltam a lelki társamat, vagyis a legjobb barátomat. Matt-nek hívták. Emlékszem, ő vett rá arra, hogy kezdjek el zenélni. Jó hanggal áldott meg a sors, vagy kevésbé drámai, ha azt mondom, hogy anyától örököltem. De nem ez volt az álmom, hanem a gitár. Ez örök szenvedély maradt, sohase untam meg. Azután szinte csak gitárral lehetett látni, mindenhová magammal cipeltem. Csatlakoztam Matt zenekarához. És innentől kezdtek a dolgok romlani. Hanyagoltam a tanulást, sokkal jobban szerettem, ha a haverokkal lógok. Ekkor festettem be a hajam vörösesre, ami anyánál kicsapta a biztosítékot, de egy idő után belenyugodott. Viszont a jegyeim egyáltalán nem tetszettek neki. Persze rögtön saját magát hibáztatta, amiért utóbbi időben a munkájába temetkezett, akárcsak apa, aki már hónapokra elutazott Európába. Elegem volt a folytonos unszolásából és parancsolgatásából, hogy megszabta, mikor hol lehetek. De talán volt benne valami igazság. Csak hogy ez nekem akkor nem igazán tűnt fel.
Második év végén, amikor a bizonyítványom szó szerint pocsék lett, betelt nála a pohár, és úgy gondolta, jót fog tenni, ha némi időre itt hagyom a családi fészket, és meglátogatom a nagyszüleimet. Nem akartam menni, hiszen minden annyira jó volt – kivéve az iskola. Matt, a banda, barátok, eszem ágában sem volt őket nélkülözni. De meg kellett tennem.
Fogtam az utazótáskám, belehajigáltam a legtöbb ruhám, és a legfontosabb cuccaim. Még a három kedvenc gitárom is magammal vittem.
Irány La Push. Egyáltalán nem volt rossz a hely. Régen itt töltöttem két hónapot nyaranta. Nagyon imádom a nagyszüleim, és nagyi isteni ételeit. Kipofoztam az egyik üres szobájukat, bejelentkeztem a rezervátumi középiskolába, és megpróbáltam beletörődni, hogy egy jó darabig itt fogok maradni. Legalábbis amíg anya úgy nem gondolja, hogy megjött az eszem.

| JELLEM |
Hűha, utálok a jellememről beszélni. Igazán összetett egyéniség vagyok, millió tulajdonsággal megáldva. Szintén vegyesen örököltem őket a szüleimtől. Már gyerekkoromban kiderült, hogy milyen hiperaktív is vagyok valójában. Folyton lekötöttem magam valamivel, mindenben találtam valamit, amivel elszórakozhatok. Tehát sohasem unatkoztam. Mindig is könnyen barátkoztam, szerettem társaságban lenni, bár a középpontot inkább kerültem. Valahogy nem az én világom. Nyugodt természetű vagyok, nagyon nehezen lehet kihozni a sodromból. Anyának sikerül a legtöbbször. A makacsságot és önfejűséget apától örököltem. Legtöbbször azt teszem, amit jónak látok, és utálom, ha valaki parancsolgat. Gyerekként tettem, amit mondtak, és igyekeztem a szüleim kedvébe járni, de aztán ez a tulajdonság lassacskán eltűnt a süllyesztőben. Igazán hangulatfüggő vagyok. Egyszer lent, egyszer fent. Van, amikor megőrülök egyedül, aztán pedig sokkal jobban érzem magam egy könyv vagy film társaságában. Romantikus, vígjáték, horror, jöhet bármi.
Van, amikor belefogok valamibe, de aztán abba is hagyom. Szeretem kipróbálni az új dolgokat, hiszen a megszokottak egy idő után unalmassá válnak. Kivéve a zenélés. Imádok gitározni, énekelni kevésbé. Valahogy gitár nélkül már meg sem vagyok, automatikussá vált, hogy mindenhová cipelem magammal

| KINÉZET |
Hahó, itt állok előtted! Mindegy, ha már ennyire kíváncsi vagy, és nem látsz az orrodig, részletezem neked. Nem vagyok túl magas. A százhatvanöt centim tényleg nem sok. Nos, nem vagyok egy kosaras alkat. A szüleimtől vegyesen örököltem külső tulajdonságokat. Anyától a vékony alkatom, és a kékes-barnás szemem, apától pedig a komorabb szőke hajam, amit maximum ezentúl már csak képen láthatsz, vagy ha régről ismertél. Ugyanis 16 voltam, amikor befestettem sötétebbre. Nem, egyáltalán nem bántam meg, én meg vagyok vele elégedve, bár lehet rá mondani, hogy feltűnő. Szóval most hátközépig érő, gesztenyebarna hajam van, amit általában kiengedve hordok, és csak ritkán összefogva. A szemem, mint már említettem, kékes barna színű. Talán ez az egyetlen, amit igazán szeretek. Nos, mondhatnám azt, hogy szeretek beleolvadni a környezetembe, és utálom, ha középpontba vagyok a kinézetem miatt. Anya szerint nagyon sajátos ízlésem van, szeretem keverni a stílusokat, és a színeket is. A kedvenc színem a sötétkék és a szürke, ilyet általában lehet látni rajtam. A rózsaszíntől, és egyéb világos színektől rosszul vagyok, ilyet még akkor sem vennék fel, ha fizetnének. Inkább csak egyszerű farmer, póló, cipő párosításban vagyok, de ritka esetekkor képes vagyok akár a feje tetejére állítani az addigi stílust. Fő a kényelem, tehát imádom a tornacipőket. Rövid, hosszúszárú, fehér, fekete, mindegy. Magas sarkúban kétlem, hogy meg fogsz látni, de sok sikert hozzá. Kiegészítőket is fel szoktam venni, mint például nyaklánc, karkötő, öv, de ezt sem viszem túlzásba.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 16.

Karaktertörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karaktertörténetek   Karaktertörténetek EmptyKedd Május 25, 2010 8:43 pm

Rosalie Hale Cullen írta:
Én Rosalie Hale Cullen szerepét szeretném játszani!

Rendben, jó játékot.
Vissza az elejére Go down
https://seraphic.hungarianforum.com
Rosalie Hale Cullen

Rosalie Hale Cullen


Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.

Karaktertörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karaktertörténetek   Karaktertörténetek EmptyKedd Május 25, 2010 8:42 pm

Én Rosalie Hale Cullen szerepét szeretném játszani!
Vissza az elejére Go down
Gabriel Landrum
Moderátor
Gabriel Landrum


Hozzászólások száma : 128
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 31.

Karaktertörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karaktertörténetek   Karaktertörténetek EmptyKedd Május 25, 2010 7:17 pm

Chatleen: ehhez bizony nincs más hozzáfűznivalóm, minthogy EL VAGY FOGADVA! Most már irááány a játszótér (:
Vissza az elejére Go down
Gabriel Landrum
Moderátor
Gabriel Landrum


Hozzászólások száma : 128
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 31.

Karaktertörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karaktertörténetek   Karaktertörténetek EmptyKedd Május 25, 2010 6:59 pm

Eiryn: ezt szépen összehoztad;; remélem, hogy Volterrában megannyi kérdésedre majd választ fogsz kapni... mindemellett pedig EL VAGY FOGADVA! ^^ Jóó játékot Razz
Vissza az elejére Go down
Gabriel Landrum
Moderátor
Gabriel Landrum


Hozzászólások száma : 128
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 31.

Karaktertörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karaktertörténetek   Karaktertörténetek EmptyKedd Május 25, 2010 6:45 pm

Karaktertörténetek Jensen
l NÉV l Gabriel Landrum
l FAJ l vérfarkas
l KOR l 26... mindörökre

l KARAKTER TÖRTÉNET l
Ismeritek az olyan egyszer volt, hol nem volt meséket? Tudjátok, ahol van a jó, akin uralkodik a rossz, de akkor a jó hirtelen - valami tündér segítségével - erőre kap és győz a rossz felett… Nos, ez a történet egyáltalán nem olyasmi lesz, úgyhogy ha mindenképpen olyan sztorira vágysz, keress egy másik könyvet. Mert itt a téma nem tündérek, nem gonosz mostohák és nem is a hercegnők. Nem kis egoizmussal kijelenthetem, hogy ez a történet rólam fog szólni, többek között.
Anyám és apám az egyetemi évek alatt találkoztak először, valahol Boston-ban. Apám, Martin Landrum, New York-ban született, ott is nőtt fel. Anyám valahol az istenháta mögött két lépéssel, egy Québec nevű kanadai településben élte életét. Nem tudom, hogy pontosan hogyan, s mint zajlott az egész, de annyi biztos, hogy meg volt köztük a kémia. Talán ennek is köszönhető, hogy a diplomaosztójuk után alig három hónappal össze is házasodtak, majd úgy egy évre rá megszületett az első és egyetlen gyermekük, aki teljesen véletlenül én vagyok, voltam és leszek.
Mindez egy reménytelenül, elképesztően kibírhatatlanul forró nyári napon történt. Nem éppen optimális körülmények között egy gyerek megérkezésére. Ám ez egy cseppet sem zavart senkit. Eleve az is kétséges, hogy az időjárásnak bármi befolyása volt a születésemet illetően. Jóllehet, ez igazából nem is érdekel.
A szüleim imádtak engem, meg kell hagyni, volt rá okuk. Tényleg elég ellenállhatatlan vagyok. Mindent megadtak nekem, amire szükségem volt, és azt is, amire nem. Boston-ban nevelkedtem, szeretetben, egészségben, hatalmas, szürke tömbházak között. A hétköznapjaim úgy teltek, mint bármelyik másik kissrácé, nem volt semmi extra. Minden simán ment, egészen egy ködös, őszi csütörtök estig. Nem voltam több mint öt éves. Anyám ekkor állt elő egy szerinte óriási, korszakalkotó ötlettel, miszerint, mi lenne, ha az egész család ott hagyná ezt a hatalmas nagyvárost és elköltöznénk valami naposabb helyre, például Kaliforniába. Szentül állította, hogy Boston-ban az ember akár száz évet is élhet úgy, hogy senki sem veszi észre, hogy már régen meghalt. Engem hidegen hagyott a dolog, felnőtt embereknek láttam őket, úgy gondoltam, ezt a döntést egyedül is meg tudják hozni. Persze nem mellékes, hogy bármit is mondtam volna, a véleményem biztosan nem számított volna nekik. De apám erről hallani sem akart, abban a városban volt a munkája, a barátai, nem akarta ezeket feladni. Anyám azonban nem tágított. Nap, mint nap újra felhozta a témát. A kezdetekben még csak kisebb kukacoskodó tanácskozások hónapok alatt eldurvult vitákká alakultak. Kis idő után már nem csak a lakóhelyválasztással kapcsolatban, egy rossz megjegyzés, egy elmaradt köszönés vagy akár egy fel nem csavart fogkrémes tubus tető miatt hatalmas veszekedések alakultak ki köztük. Apám egyre ingerlékenyebb lett, anyám egyre sérülékenyebb. Én meg ott voltam, tanácstalanul össz-vissz hat évesen és láttam, ahogy kettejük kapcsolata teljesen tönkre megy. Utáltam azt a helyzetet. Utáltam, hogy nem hallgatják végig egymást, hogy állandóan ordibálnak.
Nagyjából egy fél év telt még el így, ilyen hangulatban, majd 1995 nyarán mind ketten aláírták a válópert. Apám maradt Boston-ban, ahogy mindig is akart. Anyám meg visszament Québec-be a családjához – és vitt magával engem is. Nem akartam ott élni, annyit biztosan tudok. Jobban örülnék, ha a szüleim kibékültek volna és újra együtt lettek volna, de erre semmi esély sem volt és most sincsen. Először gyűlöltem a helyet, és mindenkit, aki ott volt. Olyanok voltak, úgy beszéltek egymással a helyiek, mintha egy óvodai homokozóban élnének. Úgy is bántak mindenki mással. Azon a szinten tartották magukat. Lehetetlen meséket – mendemondákat meséltek egymásnak, melyek egyik a másiktól teljes íziben különböztek. Olyasfajta lényekről, amik a teliholdas éjjeleken átváltoznak valamilyen hatalmas farkassá, s gyilkolgatnak mindenféle „hideg torzszülöttet”. A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért nem művelték annyira sokan arra felé. Ekkora ostobaságot még csak meghallgatni sem akartam. Akkoriban kezdtem az iskolát is, és onnan biztosra vettem, hisz tanították, hogy az ember keletkezésének sokkal több köze van a vízben élő planktonokhoz, mint a vérfarkasokhoz. Inkább hagytam őket a boldog tudatukban, hogy biztosan ők tudják jól és bölcsen, mert ők az öregebbek és a többi és a többi…
Majd olyan lassan, ahogyan ez az életre jellemző, teltek az évek. Kijártam az általánost, majd gimnáziumba kezdtem a tanulmányaim folytatását. Változatlanul irtóztam Québec minden négyzetméterétől, így egy jó messzi városkában, Montreal-ban ismerkedtem az oktatás rejtelmeivel. Többnyire beletörődtem, hogy ha nem is életem hátra lévő részét, de egy jó időt még biztosan Kanada felhős világában töltök. Az életem biztos vágányra tévedt, én legalább is, ebben a hitben tartottam magam.
Rengeteg véletlen, kis tucat szerencse és talán a sorsnak köszönhetően elérkeztem a huszonhatodik életévemnek derekára. A legtöbb korombelinek ilyenkor a jogosítvány megszerzése, a szüzesség elvesztése a legjobb csajjal vagy épp a kosár csapatba való bekerülés a sorának hajtó eleme. Én nem úsztam meg ilyes fajta apróságokkal, sajnos. Teljesen megváltoztam. Addig sem a kedvesség volt a fő hajtó eleme lényemnek, ám olyan voltam, mintha mind amellett még egy lapáttal rám tettek volna. Egyre ingerlékenyebbé váltam. A legkisebb dologért is képes voltam felkapni a vizet, ha valami nem úgy volt, mint elterveztem, ilyenkor hideg rázta az egész testem. Alig pár hónap lefolyása alatt vagy tíz centit nőttem, a testem megizmosodott, állandó hőhullámok keringtek bennem. Szörnyű volt, sejtelmem sem volt, hogy mi történhetett velem. Senkinek nem szóltam a rajtam végbe menő változásokról, inkább magamba zárkóztam. Ez nem sikerült olyan feltűnésmentesen, mint szerettem volna. Mindenki tudta, hogy valami bajom van, de csak kevesen tudták, hogy mi. Ebbe a kevésbe én nem tartoztam bele, egészen egy téli reggelig.
Éjszaka a teliholdas erdőben sétálgattam, úgy éreztem, hogy képes lennék megfulladni az otthoni környezettől. Minden frusztrált, a legkisebb faágból is elegem volt. Az általános idegesség uralkodott rajtam, úgy éreztem, hogy azon nyomban fel tudnék robbanni. Fogalmam sincs, hogyan vagy miért, de egyszer csak úgy tűnt minden, mintha az a robbanás csakugyan megtörtént volna. És tisztázatlan körülmények vagy okok között ott álltam, mintha egyszer csak minden azonnal megnyugodott volna. Illetve meg is nyugodhatott volna, ha nem lettem volna egy hatalmas, szőrös farkas. Nem emlékszem, hogyan reagáltam először, csak arra, ami utána történt. Próbáltam titkolni ezt az élményemet, de hamar kisült a családomnál. Ezért előlük már nem is rejtegettem magam. Tőlük tudtam meg, hogy egészen pontosan mi is történt velem, egy - jobb szó híján – vérfarkas lettem. Korábban az ükapám is az volt, állítólag. Én még csak nem is hallottam róla azelőtt. Elmondták újra, amolyan rituálészerűen az ősi legendákat, melyeket először nem hittem el. Onnantól már nem tartottam ostobaságnak az egészet. Furcsa, hogy egy-két tapasztalat mennyire megváltoztatja az ember szemléletét. Nathaniel Bloomberg-hez irányítottak, kiderült, hogy ebben nem én vagyok az egyetlen, vannak még egypáran, bár nem olyan sokan, hisz állítólag kissé megcsappant a számuk holmiféle vámpírok által. Mit falka, hadsereg, aminek kis idő multán magam is tagja lettem. Az elején csak ismerkedtem magammal, hogy mi is lettem, és hogy miért. Ennek a fő oka a vámpírok jelenléte volt. Gyakorlatilag az ő esküdt és örök ellenségeivé váltam már akkor, amikor megszülettem. Meg kell, valljam, imádom a dolgot. Gyakorlatilag egy horror film megtestesült szereplőjévé váltam. Tiszta klassz! Majdnem teljesen a magam ura vagyok.
Később, mikor már meguntam ezt a ’vezér mondja, csináld’ dolgot, így néhány éjszaka leforgása után végleg kiszálltam a bandából, s hogy egyikükkel se kelljen, találkozzak egy kisvárosba mentem az Olympic-félszigeten, Seattle-be. Először nehezen szoktam meg a mondhatni csapongó időjárási viszonyokat, de idővel ez is csiszolódott bennem és gyakorlatilag vidáman, vérrel teli életet élhetek itt, a semmi közepén egy szál magamban.


A hozzászólást Gabriel Landrum összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 25, 2010 7:28 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Eiryn Volatte

Eiryn Volatte


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.

Karaktertörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karaktertörténetek   Karaktertörténetek EmptyKedd Május 25, 2010 6:25 pm

Karakter teljes neve: Eiryn Lana Volatte
Faj: Vámpír (ragadozó)
Kor: 17éves koráig ember, és 4 éve vámpír
Nem: Nő
Születési ideje: 1988 május 1. 2005 augusztus 19.
Születési helye: Franciaország , Rennes
Család: Szülei eltűntnek nyilvánítva


Előtörténet:

1988 május elseje volt életem első napja. Akkor még nem tiltakozhattam, hogy nem akarok, nem akarok megszületni, de később már bátran mondhattam hogy sajnálom hogy aznap a világra jöttem. Hosszú évekig nem mertem hangosan kimondani. Mindig csak magamban, csendben sírtam el bánatom a kispárnámnak. Tulajdon képen ez a párna volt az egyetlen aki meghallgatott és akinek bármit mondtam nem ütött meg érte.

Anyám matematika tanár volt egy középiskolában, apám bankár. Előttem már volt egy gyermekük, de sajnos korán meghalt betegségben. Nem tudom, hogy a fiú halála bolygatta-e meg a lelkivilágukat, vagy már a tragédia előtt is ilyenek volt? Mindig azzal vigasztaltam magam hogy azt a gyermeket biztosan nem verték meg ha nem teljesített valamit tökéletesen, azzal hogy neki ezt nem kellett átélnie. Így utólag viszont már eltudom képzelni azt is hogy a szüleim maximalista felfogásukat ö is megszenvedte. Talán nem is betegségben halt meg? Most már sosem fog kiderülni... sajnos. Akárhogy is volt, ez most nem az ö története hanem az enyém.

Mindig is szenvedtem amiatt, hogy a legkisebb hibámért is megvertek, de hát e miatt ki nem szenvedett volna? Nem hiszem hogy megérdemeltem, bár akkoriban elhittem nekik hogy lehetnék szebb, jobb és okosabb. Mindent beleadtam hogy a legjobb legyek, de sajnos sosem lehettem tökéletes.... de hát senki sem tökéletes, de sajnos ezt sem tudtam akkor még. Sosem volt senki aki elmondhatta volna hogy szép és okos vagyok, és hogy a hibáim ellenére szerethető is lehetnék. Sosem mehettem igazán emberek közelébe, még csak iskolába sem járhattam. A szüleim otthon tanítottak mindenre amit mások az iskolában tanultak meg, sőt azt hiszem többre. Hátborzongató hogy én mindig elhittem hogy ez normális, hogy az én hibám hogy vernek, hogy én nem vagyok elég jó és hogy más tökéletes csak én nem vagyok az. Olyan volt az életem mint egy kalitkában született és nevelt kismadáré aki sosem tudta meg milyen szabadon repülni, egészen 13éves koromig. 13 évesen voltam először társaságban. Egy zongora versenyen voltam, ahol mindenki megrökönyödve nézett rám, nem értettem miért, de boldog voltam hogy anyám szemében elégedettséget és büszkeséget látok. A versenyt megnyertem, mert az hajtott hogy nagyon kikapok ha nem én leszek az első. Örültem de egyben mérhetetlen érthetetlenséggel álltam az eredmény hirdetésen. Láttam lelki szemeim előtt ahogyan mást hirdetnek ki első helyezettnek és a szüleim dühösen hazarángatnak hogy alaposan megverjenek, de persze ez nem történt meg mert nyertem. Eszembe jutottak azok akik most nem fognak nyerni. Vajon mi lesz velük? Sajnáltam hogy biztosan nagyon kikapnak majd ezért. De nem! Megrökönyödve néztem a második helyezettet, ahogy boldogan fut a díjért és ahogy a szülei lelkesen tapsolnak neki. Ugyan ez történt mindenkivel... a harmadik a negyedeik, ötödik, hatodik helyezettel is. A szüleik büszkék voltak, és ők maguk boldogok. Engem nem szidtak le a szüleim, mert nyertem, de meg sem dicsértek, csak csendesen összenéztek. Nem értettem mi folyik itt. Hát mégsem normális ami nálunk folyik? Egész éjszaka ezen tűnődtem, de nem jutottam semmire. Másnap megkérdeztem a szüleim de a kérdésért megvertek. Egy hét múlva megszöktem otthonról. A szökésem nem volt valami eredményes mert nem tudtam kihez fordulni és senkitől sem tudtam segítséget kérni. De rádöbbentem mindenre. Innentől kezdve erősen küzdöttem a sorsom ellen, mindent latba vetve. 17. születés napomon megint kiszöktem, mint ahogy az elmúlt pár évbe már többször. Már voltak a Nagybetűs világban barátaim, megismertem a Francia várost ahol születtem, Rennest. 2005 augusztusában is egy ilyen kis éjszakai kiruccanásról igyekeztem haza (mielőtt még észre veszik hogy nem vagyok otthon) amikor a házunktól nem messze egy szürke kis sikátorban megtámadtak. Nem volt lehetőségem elfutni vagy védekezni. Megharapta az a valami a vállamat majd hevesen szívni kezdte a vérem. Kétségbe estem, sikoltoztam amire egy autós felfigyelt. A kocsi reflektor fénye megvilágította a támadómat. Eleresztett, és én a földre zuhantam. Gondolom azt hihette hogy már halott vagyok. Szemeim tágra nyílva, fakón, élettelenül meredtek rá, de nem haltam meg, csak majdnem. Vagyis, később meghaltam, de előbb még volt időm elvánszorogni az erdőbe ami nem messze volt. A kocsis a támadómat vette üldözőbe, rám később akart időt szánni, de én akkorra már az erdőben vonaglottam a fájdalomtól. Szerencsémre senki nem járt arra amíg fel nem ébredtem. Újjászületésem első pillanatában arra gondoltam hogy rettentően éhes vagyok. Hova megy a gyerek ha éhes? Haza. Otthon pedig kit talál? A szüleit.

Szakadt, véres és piszkos ruhám miatt már épp összeakartak szidni amikor szembefordultam velük. Kővé dermedtek én pedig ösztönösen rájuk vetettem magam. Előbb anyámra aztán apámra. Próbáltak elmenekülni de gyors és erős voltam. A csontjaik szilánkokra törtek a kezeim közt amikor tébolyultan szorítottam törékeny testüket és a vérüket ittam. Elborult agyam nem fogta fel mit cselekszem, bár később sem találtam semmi kivetni valót tettemben. Mikor mind kettőjükkel végeztem éhségem valamelyest csillapodott. Felfogtam mit tettem, de nem bántam. Száraz, összeroncsolódott testüket jó mélyre ástam el az erdőben. Eltűntnek nyilvánultak, ahogyan én is. Messzire menekültem, de saját magam elöl elfutni sosem tudtam, akármilyen gyors is vagyok. Vitatkozhatnánk hogy megérdemelték e a sorsukat. Nem akartam és nem akarok gyilkos lenni, de az emberi vér okozta mámor nem ereszt, nem tudom abba hagyni a gyilkolást. Megtanultam csendben ölni, feltűnés mentesen, eltakarítani a nyomokat. Jelenleg Olaszországba igyekszem, mert tudtommal ott él egy nagyobb klán. Szeretném megismerni őket. Számtalan kérdésre szeretnél választ kapni. Szeretném megkérdezni tőlük azt is, hogy mások is hallják-e azt amire más gondolni fog. Más is tudja e pontosan mi lesz egy ember következő gondolata egy nap vagy hét múlva?



Kinézet: Emberként hosszú étcsoki barna hullámos hajam volt, és zöld szemem. 165cm magas voltam, vékony termetű, nőies vonalakkal. Bőröm akkor is halvány volt, szám keskeny és halvány rózsaszín. Társaságom szépnek talált, porcelán baba szerűnek. Most vámpírként ugyan ilyen vagyok, csak még keskenyebb a csípőm, még világosabb a bőröm, hajam erősebben hullámozott és szemem piros. Pár centivel azt hiszem magasabb vagyok mit voltam.

Jellemem: Csendes, kedves, de célra törő és határozott. Ha valamit el szeretnék érni, azt elérem. Azt hiszem ez a neveltetésemből adódik. Régen befolyásolható voltam, most dacból nem hallgatok másokra csak ha szimpatikusak. Sosem tartoztam igazán senkihez, mindig egyedül voltam... főleg mióta vámpír vagyok ezért kicsit antiszociális vagyok, és pontosan ezért jellemem alakulóban van.
Vissza az elejére Go down
Chatleen Moonshade

Chatleen Moonshade


Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.

Karaktertörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karaktertörténetek   Karaktertörténetek EmptyKedd Május 25, 2010 5:56 pm

Név: Chatleen Rose Moonshade
Becenév: Honey
Életkora: 21
Faj: Vámpír.
Főbb rokonai:
anyja: Catleen Tarleton (később Moonshade)
apja: Gabriel Moonshade
anyai nagyanyja: Ellen Rawens (késöbb Tarleton)


17 évvel ezelőtt születettem Angliában. Családom hosszú múltja kihatott életemnek egy szakaszára. Nem is a múlt, hanem inkább a régi vágású nagyszülő, akivel életem nagy részét töltöttem. Születésem óta, mindig szigorú, de előkelő családban éltem. Érdekes, hogy a modern világ olykor milyen jól megfér az ilyen régimódi gondolkodás mellett. Nevelőm mindig szigorú volt, de azt hiszem szíve mélyén annyira imádott engem, mint amennyire én tiszteltem öt. Ő ragasztotta rám a Honey nevet. Nevelőmön kívül, a nagymamámmal töltöttem a legtöbbet együtt. A boldog ünnepek még boldogabbá váltak, ha Ellen is ott volt, de az unalmas napokat is betudta aranyozni egy-egy történettel, mesével, játékkal. Jobban szerettem mint bárki mást a világon. Szemeben egy tündér volt, aki néhány halk szavával mindenkit rendre bírt. Ha ő ott volt, igaznak bizonyultak a könyvekből ismert kínai bölcs szavak miszerint egyetlen kedves szó, felmelegít három hideg hónapot.
Kicsinek is mindig csendes voltam, és visszafogott. Sosem volt szükség keményebb büntetésre, mint egy kis dorgálás, a ritkán elkövetett csínyeimért. Ahogy teltek az évek, ezek a kis kihágások is elmaradtak. Egy csendes, békés, boldog környezetben nem érezhettem meg a való élet viszontagságait. Mindentől meg akartak óvni életem végéig. Igaz hogy anya sosem volt otthon, mert Amerikába költözött. Orvos volt, és Dél-Amerikában kapott munkát. Miután két fiú gyermekét temette el egy szörnyű baleset után, semmi sem tartotta Angliában, még én sem. Apám Franciaországban töltötte élete nagy részét, így én alig láttam, de az igazat megvallva sosem vágytam rájuk. A szigorú dajka, és Ellen boldoggá tettek, olyannyira, hogy nem is érdekelt más. Elhittem magának, hogy a világ ilyen, és nem léteznek rossz emberek. Szememben mindenki „jó” volt. Néha ugyan kaptam levelet szüleimtől, de ezek a levelek lassan kimaradtak. Semmi hír nem jött se Franciaországból, se Amerikából. A nagyi betegeskedni kezdett mikor én még csak 11 éves voltam. Egy világ dőlt össze bennem mikor Ellen meghalt. Annyira elhagytam magamat hogy könnyen megbetegedtem, és majdnem egy évig betegeskedtem. Már lassan felépülni látszottam, mikor újabb csapás ért. Mivel senki sem gondoskodott az anyagi dolgokról, a házat elárverezték. Nem egyszerre történt az egész, hanem szépen lassan. Először csak a személyzettől kellett megválnom, később le kellett mondjak mindenféle luxusról ami nekem mindig is természetes volt. Aztán jött a hatalmas adó ami véget vetett szép életének. A házra jelzálog került, és később elárverezték.
Ezt követően el kellett költözzek. Az államtól kaptam valami lepukkant két szobás lakást valami extra lepukkant környéken, azzal a feltétellel hogy nagykorú is lakik velem. Így aztán az első emberrel összeálltam akivel tudtam. Szörnyű volt, és az emberek lenéztek viselkedésem miatt, de én mindig csak mosolyogtam rájuk, és az egész világra. Közben kiismertem minden típusú embert, és tudtam hogy ki milyen valójában. Tudtam ki a rossz és ki a jó, de mindenkivel egyformán viselkedtem….Hiba volt.
Napról napra változott meg az életem, napról napra ébredtem rá a valóságra s megrázott amit tapasztaltam. Mikor rádöbbentem a világ mocskára nem akartam tovább élni. Szánalmasnak éreztem magam amiért nem tudtam beilleszkedni a társadalomba és utáltam a társadalmat amiért minden apró próbálkozásomból gúnyt űzött.
Egyszer volt, hol nem volt.... egyik reggel mint máskor, felkelt a nap s rendhagyó módon 21. születésnapomra ébredtem. Megleptem magam egy Olaszországi úttal, elutaztam Volterrába. Egy turista csoporttal mentem, s a programban benne szerepelt a kastély meglátogatása is. Mikor a hatalmas épületet néztük meg úgy éreztem magam, mintha révbe értem volna. S milyen igazam volt.... Itt vetettek véget életemnek. Igaz nem haltam meg, csak új életet kaptam Alec Volturitól. Érdekes történet volt, ahogyan én valahogyan lemaradtam a turistacsoporttól, s eltévedtem. Érdekes módon senki nem vett észre, csak Alec amikor benyitottam hozzá véletlenül.
Arra pontosan nem tudom a választ, hogy miért tett vámpírrá, de abban biztos vagyok hogy nagyon jól éreztem magam a pártfogásában s szeretem Volterrát.
Emberi jellemem nem hagyott el, sőt csak erősödött bennem a figyelmesség és a kedvesség, de az éleslátás is. Ezen tulajdonságok nem illettek Volterrába ezért a legtöbb időmet magányosan töltöttem, de a magány nem nem volt ellenségem, sokkal inkább volt barátom mint bárki más.


Belső tulajdonságai: Mindig, mindenkihez türelmes. Látszólag mindenkiben csak a jót látja, pedig nagyon jó emberismerő, ha ezt nem is mutatja. Még a leggonoszabb és legalávalóbb emberre is kedvesen mosolyog. Ő mindig egy meghitt családi békében élt, és talán ezért nem tud életmódot váltani. Álomvilága a régi, boldog évekbe nyúl vissza. Az új dolgokat, az új életét nem képes egyeztetni neveltetésével. Könnyen sírva fakad, de ha kell, szilárdan kiáll azokért, akiket szeret, és akikben hisz. Ritkán ugyan, de előfordul hogy határozottsága teljesen ellent mond minden róla alkotott képnek.

Kinézet: Szőke hajú, világos bőrű lány. Emberként is ilyen volt, szóval mikor vámpírrá változott nem sok változás ment át külsejében. Egyedül hatalmas zöld szemei lettek pirosak, de ezt kontaktlencsével korrigálja, mert utálja a piros szempárt. Vékony, de kerekded formákkal áldott, és nem túl magas. Ha levetheti a Volturi által rászabott fekete köpenyt elegánsan öltözik, stílusos ruhákba jár.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 16.

Karaktertörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karaktertörténetek   Karaktertörténetek EmptyPént. Ápr. 16, 2010 10:35 pm

Elfogadva!

Elizabeth Maggie Stone írta:
Név: Elizabeth Maggie Stone
Becenév: Elizabeth, Liza, Beth, Maggie, Mag; Mazsi, Mazsidrazsii...stb.
Faj: Ember
Kor: 16
Különleges képesség: -

Karakter történet:
1994. Július 16-án születtem Los Angeles-ben. Anyukám, Emily Parker, az Elizabeth Maggie nevet adta nekem. Apám, Kyle Stone, után kaptam a Stone nevet. Csodálatos iskolába jártam, próbáltam a legjobban tanulni, ami nagyjából sikerült is. Néha egy-két rossz jegy persze becsúszott, de nem gyakran. Szüleim büszkék voltak rám. Jól éreztem magamat a bőrömben. Szerencsére jó volt a memóriám. Sőt, néha túl jó. Mindent megjegyeztem az emberekről.
Szeretek, sőt imádok énekelni. Dalokat is írok. játszok mindenféle hangszeren, de a kedvencem a gitár. Az az egyik nagy álmom, hogy alapítsak valakikkel egy saját bandát, amiben persze én leszek az énekes.
Mindig is álmodoztam a nagy Ő-ről, de sosem jött el. Egy kis idő után összevesztem a barátnőimmel, de annyira, hogy nem bírtam tovább, és rávettem a szüleimet, hogy költözzünk el. Egy Forks nevezetű kis városba költöztünk. Eleinte nemnagyon tetszett, mert szinte mindig esett az eső...
Nehéz anyagi gondjaink miatt apa beállt egy ilyen bűnözési szervezetbe. De sajnos lebuktak, így aput lecsukták. Anya minden nap bement hozzá. Egyszer valamin nagyon összevesztek, így mikor anyu jött hazafelé autóbalesetet szenvedett, és meghalt. Hát igen. Az én szerencsém. Anyu meghalt, apu meg börtönben ücsörgél. Most egyedül élek, sokszor látogatom meg aput, és várom azt a napot, mikor kiengedik őt a börtönből.
Jelenleg még iskolába járok, de dolgozok is iskola után. Mivel ujságírónak tanulok segédmunkás vagyok egy újságíró mellett. Én majd a zenei cikkeket akarom írni, de majd meglátom. Még külön énektanárhoz is járok, hogy tovább fejlesszem a hangomat, és majd valóra váltsam az álmomat. De ha az álmom megvalósul úgyanúgy fogok újságot írni. Nem csak a fizetésemből, hanem anyu örökségéből is gazdálkodok. Szerencsére modellkedett, így sok pénze maradt, mert nem tudta mire költeni. Egy óriási házban vagyok egyedül. Szeretnék mostmár barátokat szerezni, na meg a fiúk is jöhetnek, amíg meg nem találom az igazit.
Vissza az elejére Go down
https://seraphic.hungarianforum.com
Elizabeth Maggie Stone

Elizabeth Maggie Stone


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2010. Apr. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : Forks

Karaktertörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karaktertörténetek   Karaktertörténetek EmptyPént. Ápr. 16, 2010 8:44 pm

Név: Elizabeth Maggie Stone
Becenév: Elizabeth, Liza, Beth, Maggie, Mag; Mazsi, Mazsidrazsii...stb.
Faj: Ember
Kor: 16
Különleges képesség: -

Karakter történet:
1994. Július 16-án születtem Los Angeles-ben. Anyukám, Emily Parker, az Elizabeth Maggie nevet adta nekem. Apám, Kyle Stone, után kaptam a Stone nevet. Csodálatos iskolába jártam, próbáltam a legjobban tanulni, ami nagyjából sikerült is. Néha egy-két rossz jegy persze becsúszott, de nem gyakran. Szüleim büszkék voltak rám. Jól éreztem magamat a bőrömben. Szerencsére jó volt a memóriám. Sőt, néha túl jó. Mindent megjegyeztem az emberekről.
Szeretek, sőt imádok énekelni. Dalokat is írok. játszok mindenféle hangszeren, de a kedvencem a gitár. Az az egyik nagy álmom, hogy alapítsak valakikkel egy saját bandát, amiben persze én leszek az énekes.
Mindig is álmodoztam a nagy Ő-ről, de sosem jött el. Egy kis idő után összevesztem a barátnőimmel, de annyira, hogy nem bírtam tovább, és rávettem a szüleimet, hogy költözzünk el. Egy Forks nevezetű kis városba költöztünk. Eleinte nemnagyon tetszett, mert szinte mindig esett az eső...
Nehéz anyagi gondjaink miatt apa beállt egy ilyen bűnözési szervezetbe. De sajnos lebuktak, így aput lecsukták. Anya minden nap bement hozzá. Egyszer valamin nagyon összevesztek, így mikor anyu jött hazafelé autóbalesetet szenvedett, és meghalt. Hát igen. Az én szerencsém. Anyu meghalt, apu meg börtönben ücsörgél. Most egyedül élek, sokszor látogatom meg aput, és várom azt a napot, mikor kiengedik őt a börtönből.
Jelenleg még iskolába járok, de dolgozok is iskola után. Mivel ujságírónak tanulok segédmunkás vagyok egy újságíró mellett. Én majd a zenei cikkeket akarom írni, de majd meglátom. Még külön énektanárhoz is járok, hogy tovább fejlesszem a hangomat, és majd valóra váltsam az álmomat. De ha az álmom megvalósul úgyanúgy fogok újságot írni. Nem csak a fizetésemből, hanem anyu örökségéből is gazdálkodok. Szerencsére modellkedett, így sok pénze maradt, mert nem tudta mire költeni. Egy óriási házban vagyok egyedül. Szeretnék mostmár barátokat szerezni, na meg a fiúk is jöhetnek, amíg meg nem találom az igazit.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 16.

Karaktertörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karaktertörténetek   Karaktertörténetek EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 2:16 pm

Jó játékot Alice Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://seraphic.hungarianforum.com
Alice Cullen

Alice Cullen


Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2010. Apr. 05.

Karaktertörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karaktertörténetek   Karaktertörténetek EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 1:51 pm

Név: Mary Alice Brandon- Alice Cullen
Faj: Vegetáriánus vámpír
Kor: 19 (95)
Különleges képesség: Látom a jövőtt.

Előtörténet: Az emberi életemből nem tudok szinte semmit, csak amit kutatásom alatt találtam. Meg James mondta el Bellának amit felvett videóra. Annyit sikerült kiderítenem, hogy Biloxi, Mississippi- ben születtem.
Fiatalon, látomásaim miatt elmegyógyintézetbe zártak. Egy ottani dolgozónak (aki vámpír volt) én lettem a legkedvesebb betege. James, egy magányos vadász vámpír azután nézett ki magának, miután felfedezte fajtársa figyelmét irántam. Az intézeti dolgozó, hogy megvédjen, szabadon engedett és átváltoztatott. Miután végzett elmenekült, de James megölte őt. Ezután nem emlékeztem korábbi életemre, megrettentem a vámpírléttől, de látomásaimnak köszönhetően tudtam, hogy van egy család, akik maguk közé fogadnak, és a nem hagyományos vámpír életet élhetem majd. Előző életemet is kutattam, így találtam rá az húgomra, Cynthiára, akinek van egy Alice nevű lánya, és mind a ketten még mindig Mississippiben, Biloxiban élnek. Rátaláltam Jasperre 1948-ban, aki akkor már vámpír volt. Látomásaimat követve együtt csatlakoztunk a Cullen családhoz 1950-ben. Azóta sem maradtunk el tőlük. Jasperrel hivatalosan is összeházasodtunk, de Rosalieval és Emmettel ellentétben nekünk egyszer is elég volt. Bella és Edward kapcsolatának kezdetén én voltam a legoptimistább és legtámogatóbb a családból, és biztosítottam Edwardot, hogy nem lesz semmi baj. Én mondtam meg Edwardnak azt is, hogy Bella egy nap a családunk tagja lesz.

Amit szeret: Imádom Jaspert (L), vásárolni, szervezkedni, sebesség, kocsim
Nem szeret: pesszimista hozzáállás, ha kihagynak valamiből
Hobby: vásárlás, szervezés
Vissza az elejére Go down
Gabriel Landrum
Moderátor
Gabriel Landrum


Hozzászólások száma : 128
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 31.

Karaktertörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karaktertörténetek   Karaktertörténetek EmptyVas. Ápr. 04, 2010 10:10 pm

Nos, a történetet remekül megálmodtad... természetesen elfogadva, már csak foglalj karakterképet /ha eddig még nem tetted meg/ és irány játszani ^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karaktertörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karaktertörténetek   Karaktertörténetek Empty

Vissza az elejére Go down
 
Karaktertörténetek
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Serapich Twilight  :: Világunk :: Karakterek-
Ugrás: